Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 875567 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 875567 Switch 2 Inch Toggle On/Off Electric Circuit Control
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 875567 |
| Manufacturer Part # | 875567 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 875567 On/off/on(m) (4) Tab Term Toggle 10a/250vac 15a/125vac, Hobart 1812 1912 2812 2912
