Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Univex 8700310 5.8 Inch Conveyor Belt Durable Food Grade Material
Item:
#1530637
Technical details
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 8700310 |
| Manufacturer Part # | 8700310 |
| Height | 1.15" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 6.8" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Univex 8700310 5.8 Inch Conveyor Belt Durable Food Grade Material
$94.03
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Univex 8700310 Belt 200j10
