RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 86505 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 86505 Width 2.85 Inch Right Hangr Arm Stainless Steel with Mounting Support
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 86505 |
| Manufacturer Part # | 86505 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 86505 Hangr Arm Rh Ss M2k W/a
