RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 823-4639 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 823-4639 4.15 Inch OEM Longtube for Frymaster Commercial Fryers
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 823-4639 |
| Manufacturer Part # | 823-4639 |
| Height | 3.8" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 15.6" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 823-4639 3 Fv Right End Longtube
