RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products specialty cookware.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products 82023-702 specialty cookware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products 82023-702 1-3/4 Inch Knob Pump Gas Control Brown
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | 82023-702 |
| Manufacturer Part # | 82023-702 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products 82023-702 Color Brown, Outer Diameter 1-3/4", 44 Mm
