- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 8160166 10 Inch Insulation Gsms Rear Bottom - OEM Heat Retaining Component
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8160166 |
| Manufacturer Part # | 8160166 |
| Height | 0.65" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 20.45" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8160166 Insulation Gsms Rear Bo Ttom
