Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8110664 Capacitor 45/5mfd 370 to 440 Volt Round USA Made
Item:
#1526104
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8110664 |
| Manufacturer Part # | 8110664 |
| Height | 2.7" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8110664 Capacitor 45/5mfd 370 to 440 Volt Round USA Made
$68.04
Unit price
/
Unavailable

