Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 810720 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810720 Gasket 8.6 Inch Black Elastomeric for Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810720 |
| Manufacturer Part # | 810720 |
| Height | 2.6" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810720 Gasket Trcb 52 Black
