Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 810351 2 Inch Plastic Ext for 45 3/8 Inch Rail Break
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810351 |
| Manufacturer Part # | 810351 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 45" |
| Weight | 0.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810351 Plastic Ext #1554 45 3/8 Horz Rail Brea
