Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket refrigerated display cases.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE 810313 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810313 67 Inch Cutting Board with Durable Surface for Food Prep Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810313 |
| Manufacturer Part # | 810313 |
| Height | 3" |
| Width | 22" |
| Depth | 69" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE 810313 Cutting Bd 67"x19.5"x.5"
