Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 810209 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 810209 3 Inch Gray Drain Elbow Swivel Fitting for Commercial Kitchens
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 810209 |
| Manufacturer Part # | 810209 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 810209 Elbow Drain Swivel Gray 1/2nom.comb.ins
