FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8075104 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8075104 Lamp 750w electric OEM Hatco durable metal housing
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8075104 |
| Manufacturer Part # | 8075104 |
| Height | 8.45" |
| Width | 8.7" |
| Depth | 27.55" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8075104 Lamp 750w 120v Hatco He At
