Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Frymaster 807--4017 50 Amp 480 Volt Time Lag Sc-50 Fuse
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 807--4017 |
| Manufacturer Part # | 807--4017 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.38" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 807--4017 Sc-50 Fuse 480v 50 Amp Time Lag, 13/32" X 2 1/4"
