RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 8063363SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8063363SP 11 Inch Harness Fryr Aga Electric OEM Wiring Assembly
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8063363SP |
| Manufacturer Part # | 8063363SP |
| Height | 1.7" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8063363SP Harness Fryr Aga
