RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang commercial restaurant ranges.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 80302-05 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 80302-05 Electrode Assembly 7/8 Inch to 2 Inch Lang Grill
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 80302-05 |
| Manufacturer Part # | 80302-05 |
| Height | 1" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 80302-05 Electrode Assembly 7/8" X 2" Bkt 3/16" & 1/4" M Push-on, 5-3/4" Bkt To End Long Tip 3-5/8" Bkt To End Short Tips, Lang Grill
