FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE prep refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 802610 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 802610 12 Inch Coil Condenser GDM 49F Air-Cooled for Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 802610 |
| Manufacturer Part # | 802610 |
| Height | 7.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 38" |
| Weight | 18.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 802610 Coil Condenser Gdm 49f #105231700 10 X
