Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801827 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801827 4 Inch Electric Heater Defrost Element for Commercial Use
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801827 |
| Manufacturer Part # | 801827 |
| Height | 3.13" |
| Width | 4" |
| Depth | 39" |
| Weight | 1.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801827 Heater Def 900w 165 1/2 #087 872121 002
