Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801805 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801805 3.65 Inch Electric Heater Drain Tube with 24 Leads
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801805 |
| Manufacturer Part # | 801805 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801805 Heater Drain Tube 32 115v 10w 24 Leads
