RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8015943 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 8015943 Fuse Gmd 1.5a
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8015943 |
| Manufacturer Part # | 8015943 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8015943 Fuse Gmd 1.5a
