Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 800605 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 800605 10 Inch Stainless Steel Coil Condenser Remote and Compact
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 800605 |
| Manufacturer Part # | 800605 |
| Height | 4.45" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 20.95" |
| Weight | 7.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 800605 Coil Condenser T 49f/t72f 1hp & 3/4 19
