RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 722232 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 722232 1/4 Inch Diameter Flexible Stainless Steel Tubing 36 Inch Length
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 722232 |
| Manufacturer Part # | 722232 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 722232 Tubing Flexible S/s 1/ 4 X 36
