RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 722224 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 722224 3/8 Inch Length Stainless Steel Tubing Flexible
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 722224 |
| Manufacturer Part # | 722224 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 722224 Tubing Flexible S/s 3/ 8 X 30
