RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 7201-1519425C commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 7201-1519425C 3 Inch Upgrade Kit Stainless Steel to Enhance Equipment
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 7201-1519425C |
| Manufacturer Part # | 7201-1519425C |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 17.85" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 7201-1519425C Mkgplt Nat Upgr Kit

