Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 718282 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 718282 2-5/8 Inch Clevis Pin for 2 Inch Long Use # 26-1443
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 718282 |
| Manufacturer Part # | 718282 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 718282 Clevis Pin 2-5/8" Long, For Clevis Pin 2" Long Use # 26-1443, Wolf Afs Caf Kafs Kcaf
