RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 712005 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 712005 2.3 Inch Upper Arms Stainless Steel OEM Replacement Parts
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 712005 |
| Manufacturer Part # | 712005 |
| Height | 2" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 1.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 712005 Rb5 6 Upper Arms
