RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 7073.1 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 7073.1 4 Inch Grommet Kit Thermostat for Commercial Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 7073.1 |
| Manufacturer Part # | 7073.1 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 7073.1 Grommet Kit Thermostat
