Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 7001443 Control Board Commercial Grade OEM Durable Plastic
Item:
#1149255
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | 7001443 |
| Manufacturer Part # | 7001443 |
| Height | 3.3" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 1.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 7001443 Control Board Commercial Grade OEM Durable Plastic
$642.39
Unit price
/
Unavailable
