RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 7000287-LINER cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 7000287-LINER 6.5 Inch Pan Assembly Stainless Steel for HMP6 Systems
| Manufacturer | Sertek Llc |
|---|---|
| Model Number | 7000287-LINER |
| Manufacturer Part # | 7000287-LINER |
| Height | 8" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 5.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sertek Llc 7000287-LINER Pan Assy Hmp6 Wendys
