RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 70-0361-A heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 70-0361-A 2.75 Inch Gasket OEM Durable Material Seal
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 70-0361-A |
| Manufacturer Part # | 70-0361-A |
| Height | 0.15" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 70-0361-A Gasket2.125id X 2.813 Od
