RestaurantSupply.com is your trusted source for Arctic Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Arctic Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Arctic Air 69729 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Arctic Air 69729 1.95 Inch LED Light Strip for Refrigeration and Display
| Manufacturer | Arctic Air |
|---|---|
| Model Number | 69729 |
| Manufacturer Part # | 69729 |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Arctic Air 69729 Led Light Strip
