RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 68627 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 68627 31 Inch Sliding Door Assembly with Tempered Glass Black
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 68627 |
| Manufacturer Part # | 68627 |
| Height | 2" |
| Width | 31" |
| Depth | 46" |
| Weight | 60 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 68627 Sliding Door Assembly Bla Ck
