Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 66CF-110 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 66CF-110 7 Inch Cold Pan Ice Six Sections Black Steel
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 66CF-110 |
| Manufacturer Part # | 66CF-110 |
| Height | 6.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 2.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 66CF-110 Cold Pan Sixth Black (110)
