RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 669508 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 669508 2.85 Inch Capacitor 5 Mfd 370 Vac for HVAC Systems
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 669508 |
| Manufacturer Part # | 669508 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 669508 Capacitor 5 Mfd 370 Vac
