RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 66851118713 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 66851118713 4.25 Inch Gauge 120 Lead Corrosion Resistant Wiring
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 66851118713 |
| Manufacturer Part # | 66851118713 |
| Height | 3.05" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 4.3" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 66851118713 Guage 120 Lead
