RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6685-111-88-34 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6685-111-88-34 4.15 Inch Electrical Component Gauge 0 1/4 Inch Connection
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6685-111-88-34 |
| Manufacturer Part # | 6685-111-88-34 |
| Height | 2" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6685-111-88-34 Gauge 0 100 1/4btm Cnnct
