RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick commercial restaurant ranges.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 66397-24L commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 66397-24L 18 Inch Door Assembly with Lock Stainless Steel
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 66397-24L |
| Manufacturer Part # | 66397-24L |
| Height | 4.5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 10.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 66397-24L Door Assy 2 Ft W/lock

