FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 66280 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 66280 11 Inch Conveyor Belt to Food Safe Stainless Steel
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 66280 |
| Manufacturer Part # | 66280 |
| Height | 5.6" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 66280 Belt Conv Wire Ss 11 X 120
