FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 66214A cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 66214A 8.4 Inch Electric Burner Blower Motor Kit with Components
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 66214A |
| Manufacturer Part # | 66214A |
| Height | 6.75" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 7.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 66214A Burner Blower Motor Kit Consists Of, 208/240v Blower Motor, Relay 24vdc Coil, Wire Set And Fasteners, Instruction Sheet, , Middleby Conveyor Onen Ps670g
