RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 661116 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 661116 Timer 60 Min 220V Electric Mechanical Dial - Commercial Use
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 661116 |
| Manufacturer Part # | 661116 |
| Height | 4.35" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 661116 Timer60 Min220v60 Hzw/ho Ld
