- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Saniserv 65994 13 Inch Insulated Lid for Large Food Containers
| Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | 65994 |
| Manufacturer Part # | 65994 |
| Height | 3.1" |
| Width | 13.15" |
| Depth | 18.15" |
| Weight | 2.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv 65994 Lid Large Insulated
