RestaurantSupply.com is your trusted source for Arctic Air refrigerated display cases.
- Authorized Arctic Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Arctic Air 65282 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Arctic Air 65282 3 Inch Axial Fan Electric Durable Metal Airflow Controller
| Manufacturer | Arctic Air |
|---|---|
| Model Number | 65282 |
| Manufacturer Part # | 65282 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Arctic Air 65282 Fan Axial4.75"x120v 18w Evap
