RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 65139900000 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 65139900000 1 Inch Spanner Wrench for Clutch Hamilton Beach 990
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 65139900000 |
| Manufacturer Part # | 65139900000 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 65139900000 Spanner Wrench For Clutch, Hamilton Beach 990
