Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 65061 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 65061 8 Inch Aluminum Axial Fan 137 CFM Electric Ventilation
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 65061 |
| Manufacturer Part # | 65061 |
| Height | 2.3" |
| Width | 8" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 65061 Fan 230v 50/60hz 137 Cfm
