$13.82
$17.74
Compare Price
You save
$3.92
(22%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 6502-1020-8900 4-1/8 Inch Spring Steel with Set Screw and Bushing
Item:
#1138028
Technical details
| Fits with Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 6502-1020-8900 |
| Manufacturer Part # | 6502-1020-8900 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 6502-1020-8900 4-1/8 Inch Spring Steel with Set Screw and Bushing
$13.82
$17.74
You save
$3.92
(22%)
Unit price
/
Unavailable
