RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 6450-0004 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 6450-0004 6 1/2 Inch Electric Coffee Warmer Stainless Steel with Enamel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 6450-0004 |
| Manufacturer Part # | 6450-0004 |
| Height | 3" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 2.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 6450-0004 Material Stainless Steel Exterior, Steel Warming Plates, Width 6 1/2", 165 Mm, Height 2 1/2", 64 Mm, Voltage 120 V Ac, Electrical Wattage 100, Coating Enamel Warming Plates, Outer Diameter 4 1/2" Warming Plates, 114 Mm Warming, Plates, In
