RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 64197 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 64197 Assembly Blower 10 Inch Electric Metal Housing with Durable Build
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 64197 |
| Manufacturer Part # | 64197 |
| Height | 8" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 7.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 64197 Assembly Blower 120v 60hz S
