FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 6401-003-10-21 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 6401-003-10-21 5.4 Inch Electric Heater Kit with 15kW Power
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 6401-003-10-21 |
| Manufacturer Part # | 6401-003-10-21 |
| Height | 5.4" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 20.75" |
| Weight | 6.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 6401-003-10-21 Heater Kit 208v 15kw
