Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other glass racks.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 63TR-6B glass racks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 63TR-6B 19 3/4 Inch Rack Glass to organize full-size glasses
| Manufacturer | Traex |
|---|---|
| Model Number | 63TR-6B |
| Manufacturer Part # | 63TR-6B |
| Height | 5.75" |
| Width | 19.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 5.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traex 63TR-6B Material Plastic, Length 19 3/4", 502 Mm, Width 19 3/4", 502 Mm, Height 5 3/4", 146 Mm, Type 3 5/8" X 3 5/8" (92mm X 92mm) Compartments
