RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick 63816-2 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 63816-2 1.6 Inch Ntc Sensor for Refrigeration Systems Stainless Steel
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 63816-2 |
| Manufacturer Part # | 63816-2 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 5.45" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 63816-2 1/4 Odx S St Ntc Sensor
