Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick aftermarket ice machine parts and accessories.
- Engineered to match existing Perlick units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Perlick 63716-1 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick 63716-1 Light Bulb 125 to 130 Volt E14 Industrial-Grade
| Fits with Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | 63716-1 |
| Manufacturer Part # | 63716-1 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick 63716-1 125/130v E14 Light Bulb
